ECH-U1H103GB5 Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 10000PF 2% 50VDC 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±2%
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Voltage Rating - AC: 30V
Voltage Rating - DC: 50V
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10000 pF
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Написати відгук
Description: CAP FILM 10000PF 2% 50VDC 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±2%, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Termination: Solder Pads, Dielectric Material: Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 30V, Voltage Rating - DC: 50V, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Part Status: Active, Capacitance: 10000 pF, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm).
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ECH-U1H103GB5 | Виробник : Panasonic |
Film Capacitors 0.01uF 50VDC 2% PPS FILM 1206 |
на замовлення 3314 шт: термін постачання 21-30 дні (днів) |
Description: CAP FILM 10000PF 2% 50VDC 1206Tolerance: ±2% Packaging: Cut Tape (CT) Package / Case: 1206 (3216 Metric) Mounting Type: Surface Mount Operating Temperature: -55°C ~ 125°C Applications: General Purpose Termination: Solder Pads Dielectric Material: Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked Voltage Rating - AC: 30V Voltage Rating - DC: 50V Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm) Part Status: Active Capacitance: 10000 pF Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |