ECH-U1H123GX5
ECH-U1H123GX5 Panasonic Electronic Components
ECHU1H123GX5
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 0.012UF 2% 50VDC 1210
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±2%
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Termination: Solder Pads
Dielectric Material: Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked
Voltage Rating - AC: 30V
Voltage Rating - DC: 50V
Height - Seated (Max): 0.051" (1.30mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.012 µF
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
на замовлення 2000 шт:
Написати відгук
Description: PANASONIC - ECHU1H123GX5 - Universeller Folienkondensator, Metallisiertes PPS, gestapelt, 1210 [Metrisch: 3225], 12000 pF, tariffCode: 85322900, Produkthöhe: 1.1, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 1210 [Metrisch: 3225], rohsCompliant: YES, Anschlussabstand: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 2%, Kondensatormontage: Oberflächenmontage, Qualifikation: -, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55, Produktlänge: 1.1, euEccn: NLR, Dielektrikum: Metallisiertes PPS, gestapelt, Spannung (AC): 30, Kapazität: 12000, Spannung (DC): 50, Produktpalette: ECHU(X), productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Kondensatoranschlüsse: Umwickelt, Betriebstemperatur, max.: 125, Feuchtigkeitsklasse: GRADE II (Testbedingung B), Produktbreite: 2.5, SVHC: No SVHC (10-Jun-2022).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECHU1H123GX5 ECHU1H123GX5 Виробник : PANASONIC ECHU1C104GX5.PDF Category: SMD capacitors - others
Description: Capacitor: polyphenylene; 12nF; 50V; SMD; ±2%; -55÷125°C
Type of capacitor: polyphenylene
Capacitance: 12nF
Operating voltage: 50V
Mounting: SMD
Tolerance: ±2%
Operating temperature: -55...125°C
Dimensions (a x b x c): 3.2x2.5x1.1mm
на замовлення 57 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
ECHU1H123GX5 ECHU1H123GX5 Виробник : PANASONIC ABD0000C173.pdf Description: PANASONIC - ECHU1H123GX5 - Universeller Folienkondensator, Metallisiertes PPS, gestapelt, 1210 [Metrisch: 3225], 12000 pF
tariffCode: 85322900
Produkthöhe: 1.1
Bauform / Gehäuse des Kondensators: 1210 [Metrisch: 3225]
rohsCompliant: YES
Anschlussabstand: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 2%
Kondensatormontage: Oberflächenmontage
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55
Produktlänge: 1.1
euEccn: NLR
Dielektrikum: Metallisiertes PPS, gestapelt
Spannung (AC): 30
Kapazität: 12000
Spannung (DC): 50
Produktpalette: ECHU(X)
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Kondensatoranschlüsse: Umwickelt
Betriebstemperatur, max.: 125
Feuchtigkeitsklasse: GRADE II (Testbedingung B)
Produktbreite: 2.5
SVHC: No SVHC (10-Jun-2022)
на замовлення 98 шт:
Мінімальне замовлення: 18
ECH-U1H123GX5 ECH-U1H123GX5 Виробник : Panasonic Electronic Components ECHU1H123GX5 Description: CAP FILM 0.012UF 2% 50VDC 1210
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±2%
Mounting Type: Surface Mount
Applications: General Purpose
Termination: Solder Pads
Voltage Rating - AC: 30V
Voltage Rating - DC: 50V
Part Status: Active
Capacitance: 0.012 µF
Мінімальне замовлення: 7
ECH-U1H123GX5 ECH-U1H123GX5 Виробник : Panasonic ECHU1H123GX5 Film Capacitors 0.012uF 50VDC 2% PPS FILM 1210