ECH-U1H123JB5
ECH-U1H123JB5 Panasonic Electronic Components
ECH-U_B.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 0.012UF 5% 50VDC 1210
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Termination: Solder Pads
Dielectric Material: Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked
Voltage Rating - AC: 30V
Voltage Rating - DC: 50V
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.012 µF
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
на замовлення 2000 шт:
Написати відгук
Description: CAP FILM 0.012UF 5% 50VDC 1210, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Termination: Solder Pads, Dielectric Material: Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 30V, Voltage Rating - DC: 50V, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.012 µF, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECH-U1H123JB5 ECH-U1H123JB5 Виробник : Panasonic Electronic Components ECH-U_B.pdf Description: CAP FILM 0.012UF 5% 50VDC 1210
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Applications: General Purpose
Termination: Solder Pads
Voltage Rating - AC: 30V
Voltage Rating - DC: 50V
Part Status: Active
Capacitance: 0.012 µF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
ECHU1H123JB5
ECH-U1H123JB5 ECH-U1H123JB5 Виробник : Panasonic panasonic_abd0000ce10-1196939.pdf Film Capacitors 0.012uF 50VDC 5% PPS FILM 1210