Продукція > PANASONIC > ECH-U1H151JX5
ECH-U1H151JX5
ECH-U1H151JX5 Panasonic
ECHU1H151JX5
Виробник: Panasonic
Film Capacitors 150pF 50VDC 5% PPS FILM 0805
на замовлення 3835 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 150PF 5% 50VDC 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Termination: Solder Pads, Dielectric Material: Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 30V, Voltage Rating - DC: 50V, Height - Seated (Max): 0.043" (1.10mm), Capacitance: 150 pF, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECH-U1H151JX5 ECH-U1H151JX5 Виробник : Panasonic Electronic Components ECHU1H151JX5 Description: CAP FILM 150PF 5% 50VDC 0805
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Termination: Solder Pads
Dielectric Material: Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked
Voltage Rating - AC: 30V
Voltage Rating - DC: 50V
Height - Seated (Max): 0.043" (1.10mm)
Capacitance: 150 pF
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Applications: General Purpose
Termination: Solder Pads
Voltage Rating - AC: 30V
Voltage Rating - DC: 50V
Capacitance: 150 pF