Технічний опис ECH-U1H152GB5 Panasonic
Description: CAP FILM 1500PF 2% 50VDC 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±2%, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Termination: Solder Pads, Dielectric Material: Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 30V, Voltage Rating - DC: 50V, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 1500 pF, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm).
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ECH-U1H152GB5 | Виробник : Panasonic Electronic Components |
Description: CAP FILM 1500PF 2% 50VDC 0805Tolerance: ±2% Packaging: Cut Tape (CT) Package / Case: 0805 (2012 Metric) Mounting Type: Surface Mount Operating Temperature: -55°C ~ 125°C Applications: General Purpose Termination: Solder Pads Dielectric Material: Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked Voltage Rating - AC: 30V Voltage Rating - DC: 50V Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm) Part Status: Active Capacitance: 1500 pF Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
на замовлення 789 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
| ECHU1H152GB5 | Виробник : PANASONIC | 08+NOP |
на замовлення 3000 шт: термін постачання 14-28 дні (днів) |