ECH-U1H153GX5
ECH-U1H153GX5 Panasonic Electronic Components
ECHU1H153GX5
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 0.015UF 2% 50VDC 1210
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±2%
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Voltage Rating - AC: 30V
Voltage Rating - DC: 50V
Height - Seated (Max): 0.051" (1.30mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.015 µF
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
на замовлення 6000 шт:
Написати відгук
Description: CAP FILM 0.015UF 2% 50VDC 1210, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±2%, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Termination: Solder Pads, Dielectric Material: Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 30V, Voltage Rating - DC: 50V, Height - Seated (Max): 0.051" (1.30mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.015 µF, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECH-U1H153GX5 ECH-U1H153GX5 Виробник : Panasonic Electronic Components ECHU1H153GX5 Description: CAP FILM 0.015UF 2% 50VDC 1210
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±2%
Mounting Type: Surface Mount
Voltage Rating - AC: 30V
Voltage Rating - DC: 50V
Part Status: Active
Capacitance: 0.015 µF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
ECH-U1H153GX5 ECH-U1H153GX5 Виробник : Panasonic ECHU1H153GX5 Film Capacitors 0.015uF 50VDC 2% PPS FILM 1210
на замовлення 296 шт:
Мінімальне замовлення: 7
ECHU1H153GX5 ECHU1H153GX5 Виробник : PANASONIC ECHU1C104GX5.PDF Category: SMD capacitors - others
Description: Capacitor: polyphenylene; 15nF; 50V; SMD; ±2%; -55÷125°C
Type of capacitor: polyphenylene
Capacitance: 15nF
Operating voltage: 50V
Mounting: SMD
Tolerance: ±2%
Operating temperature: -55...125°C
Dimensions (a x b x c): 3.2x2.5x1.1mm