Продукція > ECH > ECHU1H154GC9
ECHU1H154GC9
Виробник:
на замовлення 3850 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис ECHU1H154GC9
Description: CAP FILM 0.15UF 2% 50VDC 2416, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±2%, Package / Case: 2416 (6041 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Termination: Solder Pads, Dielectric Material: Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked, Voltage Rating - DC: 50V, Height - Seated (Max): 0.102" (2.60mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 0.15 µF, Size / Dimension: 0.236" L x 0.161" W (6.00mm x 4.10mm).
Інші пропозиції ECHU1H154GC9
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECH-U1H154GC9 ECH-U1H154GC9 Виробник : Panasonic Electronic Components ECH-U1HzzzX9%20Drawing.pdf Description: CAP FILM 0.15UF 2% 50VDC 2416
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±2%
Package / Case: 2416 (6041 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Termination: Solder Pads
Dielectric Material: Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked
Voltage Rating - DC: 50V
Height - Seated (Max): 0.102" (2.60mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 0.15 µF
Size / Dimension: 0.236" L x 0.161" W (6.00mm x 4.10mm)
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±2%
Mounting Type: Surface Mount
Applications: General Purpose
Termination: Solder Pads
Voltage Rating - DC: 50V
Part Status: Obsolete
Capacitance: 0.15 µF