ECH-U1H181JX5
ECH-U1H181JX5 Panasonic Electronic Components
ECHU1H181JX5
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 180PF 5% 50VDC 0805
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Voltage Rating - AC: 30V
Voltage Rating - DC: 50V
Height - Seated (Max): 0.043" (1.10mm)
Part Status: Active
Capacitance: 180 pF
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
на замовлення 2845 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 180PF 5% 50VDC 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Termination: Solder Pads, Dielectric Material: Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 30V, Voltage Rating - DC: 50V, Height - Seated (Max): 0.043" (1.10mm), Part Status: Active, Capacitance: 180 pF, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECH-U1H181JX5 ECH-U1H181JX5 Виробник : Panasonic ECHU1H181JX5 Film Capacitors 180pF 50VDC 5% PPS FILM 0805
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
ECH-U1H181JX5 ECH-U1H181JX5 Виробник : Panasonic Electronic Components ECHU1H181JX5 Description: CAP FILM 180PF 5% 50VDC 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Voltage Rating - AC: 30V
Voltage Rating - DC: 50V
Part Status: Active
Capacitance: 180 pF