Продукція > PANASONIC > ECH-U1H183JX5
ECH-U1H183JX5
ECH-U1H183JX5 Panasonic
ECHU1H183JX5
Виробник: Panasonic
Film Capacitors 0.018uF 50VDC 5% PPS FILM 1210
на замовлення 2748 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 0.018UF 5% 50VDC 1210, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Termination: Solder Pads, Dielectric Material: Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 30V, Voltage Rating - DC: 50V, Height - Seated (Max): 0.067" (1.70mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.018 µF, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECH-U1H183JX5 ECH-U1H183JX5 Виробник : Panasonic Electronic Components ECHU1H183JX5 Description: CAP FILM 0.018UF 5% 50VDC 1210
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Termination: Solder Pads
Dielectric Material: Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked
Voltage Rating - AC: 30V
Voltage Rating - DC: 50V
Height - Seated (Max): 0.067" (1.70mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.018 µF
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Applications: General Purpose
Termination: Solder Pads
Voltage Rating - AC: 30V
Voltage Rating - DC: 50V
Part Status: Active
Capacitance: 0.018 µF
товару немає в наявності
ECHU1H183JX5 Виробник : PANASONIC ECHU1C104GX5.PDF Category: SMD capacitors - others
Description: Capacitor: polyphenylene; 18nF; 50V; SMD; ±5%; -55÷125°C
Type of capacitor: polyphenylene
Capacitance: 18nF
Operating voltage: 50V
Tolerance: ±5%
Mounting: SMD
Operating temperature: -55...125°C
Dimensions (a x b x c): 3.2x2.5x1.5mm