Продукція > PANASONIC > ECH-U1H184JX9
ECH-U1H184JX9
ECH-U1H184JX9 Panasonic
ECHU1H184JX9
Виробник: Panasonic
Film Capacitors 0.18uF 50VDC 5% PPS FILM 2416
на замовлення 1200 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 0.18UF 5% 50VDC 2416, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: 2416 (6041 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Termination: Solder Pads, Dielectric Material: Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 30V, Voltage Rating - DC: 50V, Height - Seated (Max): 0.106" (2.70mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.18 µF, Size / Dimension: 0.236" L x 0.161" W (6.00mm x 4.10mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECH-U1H184JX9 ECH-U1H184JX9 Виробник : Panasonic Electronic Components ECHU1H184JX9 Description: CAP FILM 0.18UF 5% 50VDC 2416
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 2416 (6041 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Voltage Rating - AC: 30V
Voltage Rating - DC: 50V
Height - Seated (Max): 0.106" (2.70mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.18 µF
Size / Dimension: 0.236" L x 0.161" W (6.00mm x 4.10mm)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Voltage Rating - AC: 30V
Voltage Rating - DC: 50V
Part Status: Active
Capacitance: 0.18 µF