ECH-U1C103JB5
ECH-U1C103JB5 Panasonic Electronic Components
ECH-U_B.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 10000PF 5% 16VDC 0805
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Voltage Rating - AC: 11V
Voltage Rating - DC: 16V
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10000 pF
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
на замовлення 3000 шт:
Написати відгук
Description: CAP FILM 10000PF 5% 16VDC 0805, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Termination: Solder Pads, Dielectric Material: Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 11V, Voltage Rating - DC: 16V, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Part Status: Active, Capacitance: 10000 pF, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECH-U1C103JB5 ECH-U1C103JB5 Виробник : Panasonic panasonic_abd0000ce10-1196939.pdf Film Capacitors 0.01uF 16VDC 5% PPS FILM 0805
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
ECH-U1C103JB5 ECH-U1C103JB5 Виробник : Panasonic Electronic Components ECH-U_B.pdf Description: CAP FILM 10000PF 5% 16VDC 0805
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Voltage Rating - AC: 11V
Voltage Rating - DC: 16V
Part Status: Active
Capacitance: 10000 pF
Мінімальне замовлення: 6
ECHU1C103JB5 Виробник : PANASONIC 0805-103CBB
ECH-U1C103JB5 Виробник : Panasonic Electronic Components ECH_Panasonic.pdf Конденсатор плівковий smd, С = 10 нФ, Uном(DC), В = 16, Uном(АС), В = 11, Розм = 2,00 х 1,25 х 1,20 мм, Точн., % = 5, Тексп, °C = -55...+125, Тип мат-лу = Поліпропілен сульфід,... Група товару: Конденсатори Корпус: 0805 Од. вим: шт