ECH-U1C104JB5 Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 0.1UF 5% 16VDC 1210
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Voltage Rating - AC: 11V
Voltage Rating - DC: 16V
Height - Seated (Max): 0.087" (2.20mm)
Part Status: Not For New Designs
Capacitance: 0.1 µF
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Написати відгук
Description: CAP FILM 0.1UF 5% 16VDC 1210, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1210 (3225 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Termination: Solder Pads, Dielectric Material: Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 11V, Voltage Rating - DC: 16V, Height - Seated (Max): 0.087" (2.20mm), Part Status: Not For New Designs, Capacitance: 0.1 µF, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm).
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Description: CAP FILM 0.1UF 5% 16VDC 1210Packaging: Cut Tape (CT) Tolerance: ±5% Package / Case: 1210 (3225 Metric) Mounting Type: Surface Mount Operating Temperature: -55°C ~ 125°C Applications: General Purpose Termination: Solder Pads Dielectric Material: Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked Voltage Rating - AC: 11V Voltage Rating - DC: 16V Height - Seated (Max): 0.087" (2.20mm) Part Status: Not For New Designs Capacitance: 0.1 µF Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
на замовлення 52246 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
| ECHU1C104JB5 | Виробник : PANASONIC |
на замовлення 3800 шт: термін постачання 14-28 дні (днів) |
Film Capacitors 0.1uF 16VDC 5% PPS FILM 1210 |