Продукція > PANASONIC > ECH-U1C333JB5
ECH-U1C333JB5
ECH-U1C333JB5 Panasonic
panasonic_abd0000ce10-1196939.pdf
Виробник: Panasonic
Film Capacitors 0.033uF 16VDC 5% PPS FILM 1206
на замовлення 2870 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 0.033UF 5% 16VDC 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Termination: Solder Pads, Dielectric Material: Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 11V, Voltage Rating - DC: 16V, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.033 µF, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm).
Інші пропозиції ECH-U1C333JB5
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 500 шт:
ECH-U1C333JB5 ECH-U1C333JB5 Виробник : Panasonic Electronic Components ECH-U_B.pdf Description: CAP FILM 0.033UF 5% 16VDC 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Termination: Solder Pads
Dielectric Material: Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked
Voltage Rating - AC: 11V
Voltage Rating - DC: 16V
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.033 µF
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Applications: General Purpose
Termination: Solder Pads
Voltage Rating - AC: 11V
Voltage Rating - DC: 16V
Part Status: Active
Capacitance: 0.033 µF