ECH-U1C563JB5 Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 0.056UF 5% 16VDC 1210
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Voltage Rating - AC: 11V
Voltage Rating - DC: 16V
Height - Seated (Max): 0.063" (1.60mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.056 µF
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Написати відгук
Description: CAP FILM 0.056UF 5% 16VDC 1210, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Termination: Solder Pads, Dielectric Material: Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 11V, Voltage Rating - DC: 16V, Height - Seated (Max): 0.063" (1.60mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.056 µF, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm).
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Description: CAP FILM 0.056UF 5% 16VDC 1210Packaging: Cut Tape (CT) Tolerance: ±5% Package / Case: 1210 (3225 Metric) Mounting Type: Surface Mount Operating Temperature: -55°C ~ 125°C Applications: General Purpose Termination: Solder Pads Dielectric Material: Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked Voltage Rating - AC: 11V Voltage Rating - DC: 16V Height - Seated (Max): 0.063" (1.60mm) Part Status: Active Capacitance: 0.056 µF Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
на замовлення 19312 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
| ECHU1C563JB5 |
на замовлення 2151 шт: термін постачання 14-28 дні (днів) |
ECH-U1C563JB5 | Виробник : Panasonic |
Film Capacitors 0.056uF 16VDC 5% PPS FILM 1210 |