ECH-U1C821JX5 Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 820PF 5% 16VDC 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Termination: Solder Pads
Dielectric Material: Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked
Voltage Rating - AC: 11V
Voltage Rating - DC: 16V
Height - Seated (Max): 0.033" (0.85mm)
Capacitance: 820 pF
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
| Кількість | Ціна |
|---|---|
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 820PF 5% 16VDC 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Termination: Solder Pads, Dielectric Material: Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 11V, Voltage Rating - DC: 16V, Height - Seated (Max): 0.033" (0.85mm), Capacitance: 820 pF, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm).
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Description: CAP FILM 820PF 5% 16VDC 0603Packaging: Cut Tape (CT) Tolerance: ±5% Package / Case: 0603 (1608 Metric) Mounting Type: Surface Mount Operating Temperature: -55°C ~ 125°C Applications: General Purpose Termination: Solder Pads Dielectric Material: Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked Voltage Rating - AC: 11V Voltage Rating - DC: 16V Height - Seated (Max): 0.033" (0.85mm) Capacitance: 820 pF Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
на замовлення 10942 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
ECH-U1C821JX5 | Виробник : Panasonic |
Film Capacitors 820pF 16VDC 5% PPS FILM 0603 |