ECH-U1C823JB5
ECH-U1C823JB5 Panasonic Electronic Components
ECH-U_B.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 0.082UF 5% 16VDC 1210
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Voltage Rating - AC: 11V
Voltage Rating - DC: 16V
Height - Seated (Max): 0.087" (2.20mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.082 µF
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 0.082UF 5% 16VDC 1210, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Termination: Solder Pads, Dielectric Material: Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 11V, Voltage Rating - DC: 16V, Height - Seated (Max): 0.087" (2.20mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.082 µF, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECH-U1C823JB5 ECH-U1C823JB5 Виробник : Panasonic Electronic Components ECH-U_B.pdf Description: CAP FILM 0.082UF 5% 16VDC 1210
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Voltage Rating - AC: 11V
Voltage Rating - DC: 16V
Part Status: Active
Capacitance: 0.082 µF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
ECHU1C823JB5
ECH-U1C823JB5 ECH-U1C823JB5 Виробник : Panasonic abd0000ce10.pdf Cap Film 0.082uF 16V PPS 5%( 3.2 X 2.5 X 2mm) Stacked 125°C T/R
товару немає в наявності
ECH-U1C823JB5 ECH-U1C823JB5 Виробник : Panasonic panasonic_abd0000ce10-1196939.pdf Film Capacitors 0.082uF 16VDC 5% PPS FILM 1210