ECH-U1H101GB5 Panasonic Electronic Components
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 100PF 2% 50VDC 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±2%
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Termination: Solder Pads
Dielectric Material: Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked
Voltage Rating - AC: 30V
Voltage Rating - DC: 50V
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Capacitance: 100 pF
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Написати відгук
Description: CAP FILM 100PF 2% 50VDC 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±2%, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Termination: Solder Pads, Dielectric Material: Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 30V, Voltage Rating - DC: 50V, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Capacitance: 100 pF, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm).
ECH-U1H101GB5 | Виробник : Panasonic |
Film Capacitors 100pF 50VDC 2% PPS FILM 0805 |
на замовлення 1175 шт: термін постачання 21-30 дні (днів) |
Description: CAP FILM 100PF 2% 50VDC 0805Packaging: Cut Tape (CT) Tolerance: ±2% Package / Case: 0805 (2012 Metric) Mounting Type: Surface Mount Operating Temperature: -55°C ~ 125°C Applications: General Purpose Termination: Solder Pads Dielectric Material: Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked Voltage Rating - AC: 30V Voltage Rating - DC: 50V Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm) Capacitance: 100 pF Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |