Продукція > PANASONIC > ECH-U1H124GX9
ECH-U1H124GX9
ECH-U1H124GX9 Panasonic
ECHU1H124GX9
Виробник: Panasonic
Film Capacitors 0.12uF 50VDC 2% PPS FILM 2416
на замовлення 1668 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 0.12UF 2% 50VDC 2416, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±2%, Package / Case: 2416 (6041 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Termination: Solder Pads, Dielectric Material: Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 30V, Voltage Rating - DC: 50V, Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.12 µF, Size / Dimension: 0.236" L x 0.161" W (6.00mm x 4.10mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECH-U1H124GX9 ECH-U1H124GX9 Виробник : Panasonic Electronic Components ECHU1H124GX9 Description: CAP FILM 0.12UF 2% 50VDC 2416
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±2%
Package / Case: 2416 (6041 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Termination: Solder Pads
Dielectric Material: Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked
Voltage Rating - AC: 30V
Voltage Rating - DC: 50V
Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.12 µF
Size / Dimension: 0.236" L x 0.161" W (6.00mm x 4.10mm)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
ECH-U1H124GX9 Виробник : PANASONIC ECHU1H124GX9 SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±2%
Mounting Type: Surface Mount
Applications: General Purpose
Termination: Solder Pads
Voltage Rating - AC: 30V
Voltage Rating - DC: 50V
Part Status: Active
Capacitance: 0.12 µF
товару немає в наявності
ECHU1H124GX9 Виробник : PANASONIC ECHU1C104GX5.PDF Category: SMD capacitors - others
Description: Capacitor: polyphenylene; 120nF; 50V; SMD; ±2%; -55÷125°C
Type of capacitor: polyphenylene
Capacitance: 0.12µF
Operating voltage: 50V
Tolerance: ±2%
Mounting: SMD
Operating temperature: -55...125°C
Dimensions (a x b x c): 6x4.1x1.9mm