ECH-U1H182GB5
ECH-U1H182GB5 Panasonic Electronic Components
ECH-U_B.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 1800PF 2% 50VDC 0805
Tolerance: ±2%
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Voltage Rating - AC: 30V
Voltage Rating - DC: 50V
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1800 pF
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
на замовлення 5667 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 1800PF 2% 50VDC 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±2%, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Termination: Solder Pads, Dielectric Material: Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 30V, Voltage Rating - DC: 50V, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 1800 pF, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm).
Інші пропозиції ECH-U1H182GB5
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECHU1H182GB5 0805CBB
ECH-U1H182GB5 ECH-U1H182GB5 Виробник : Panasonic Electronic Components ECH-U_B.pdf Description: CAP FILM 1800PF 2% 50VDC 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±2%
Mounting Type: Surface Mount
Voltage Rating - AC: 30V
Voltage Rating - DC: 50V
Part Status: Active
Capacitance: 1800 pF
товару немає в наявності
ECH-U1H182GB5 ECH-U1H182GB5 Виробник : Panasonic panasonic_abd0000ce10-1196939.pdf Film Capacitors 1800pF 50VDC 2% PPS FILM 0805