Продукція > PANASONIC > ECJ0EB0J105M
ECJ0EB0J105M PANASONIC
Виробник: PANASONIC
0402-105M PB-FRE
на замовлення 23342 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1UF 6.3V X5R 0402, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Voltage - Rated: 6.3V, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.022" (0.55mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 1 µF.
Інші пропозиції ECJ0EB0J105M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECJ-0EB0J105M ECJ-0EB0J105M Виробник : Panasonic Electronic Components ECJ(HighCapacitance).pdf Description: CAP CER 1UF 6.3V X5R 0402
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 6.3V
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.022" (0.55mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 1 µF
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 6.3V
Temperature Coefficient: X5R
Applications: General Purpose
Part Status: Obsolete
Capacitance: 1 µF