ECJ-0EB0J475M Panasonic Electronic Components
ecj_panasonic.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Конденсатор керамический smd, С = 4.7 мкФ, Uном, В = 6.3, ТКЕ = X5R, Точн., % = 20, Габ. разм., мм = 1.0 x 0.5, Т,°С = -55...+85, Тип сер. = ECJ, Типоразм. = 0402,... Група товару: Конденсатори Корпус: 0402 Од. вим: 100 шт
кількість в упаковці: 10000 шт
Написати відгук
Конденсатор керамический smd, С = 4.7 мкФ, Uном, В = 6.3, ТКЕ = X5R, Точн., % = 20, Габ. разм., мм = 1.0 x 0.5, Т,°С = -55...+85, Тип сер. = ECJ, Типоразм. = 0402,... Група товару: Конденсатори Корпус: 0402 Од. вим: 100 шт, кількість в упаковці: 10000 шт.
Інші пропозиції ECJ-0EB0J475M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECJ-0EB0J475M ECJ-0EB0J475M Виробник : Panasonic Electronic Components ECJ(HighCapacitance).pdf Description: CAP CER 4.7UF 6.3V X5R 0402
товару немає в наявності