ECJ-0EB1E561K Panasonic Electronic Components
ecj_panasonic.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Конденсатор керамічний smd, С = 560 пФ, Uном, В = 25, ТКЄ = X7R, Точн., % = 10, Габ. розм., мм = 1,0 x 0,5, Т,°С = -55...+125, Тип сер. = ECJ, Типорозм. = 0402,... Група товару: Конденсатори Корпус: 0402 Од. вим: 100 шт
кількість в упаковці: 10000 шт
на замовлення 3 шт:
термін постачання 3 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10000
Відгуки про товар
Написати відгук
Конденсатор керамічний smd, С = 560 пФ, Uном, В = 25, ТКЄ = X7R, Точн., % = 10, Габ. розм., мм = 1,0 x 0,5, Т,°С = -55...+125, Тип сер. = ECJ, Типорозм. = 0402,... Група товару: Конденсатори Корпус: 0402 Од. вим: 100 шт, кількість в упаковці: 10000 шт.
Інші пропозиції ECJ-0EB1E561K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECJ-0EB1E561K ECJ-0EB1E561K Виробник : Panasonic Electronic Components ECJ_(General).pdf Description: CAP CER 560PF 25V X7R 0402
товару немає в наявності
товару немає в наявності