ECJ-0EB1H222K
ECJ-0EB1H222K Panasonic Electronic Components
ECJ_(General).pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP CER 2200PF 50V X7R 0402
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.022" (0.55mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 2200 pF
Написати відгук
Description: CAP CER 2200PF 50V X7R 0402, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.022" (0.55mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 2200 pF.
Інші пропозиції ECJ-0EB1H222K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECJ-0EB1H222K ECJ-0EB1H222K Виробник : Panasonic Electronic Components ECJ_(General).pdf Description: CAP CER 2200PF 50V X7R 0402
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 50V
Temperature Coefficient: X7R
Applications: General Purpose
Part Status: Obsolete
Capacitance: 2200 pF