ECJ-0EBFJ105K
ECJ-0EBFJ105K Panasonic Electronic Components
%28ECJ0EBFJ105K%29_ECJ05120903%20MLCC.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP CER 1UF 6.3V X5R 0402
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 6.3V
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.022" (0.55mm)
Capacitance: 1 µF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1UF 6.3V X5R 0402, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 6.3V, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.022" (0.55mm), Capacitance: 1 µF.
Інші пропозиції ECJ-0EBFJ105K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECJ-0EBFJ105K ECJ-0EBFJ105K Виробник : Panasonic Electronic Components %28ECJ0EBFJ105K%29_ECJ05120903%20MLCC.pdf Description: CAP CER 1UF 6.3V X5R 0402
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 6.3V
Temperature Coefficient: X5R
Applications: General Purpose
Capacitance: 1 µF