ECJ-0EF1E103Z
ECJ-0EF1E103Z Panasonic Electronic Components
ECJ_%28General%29.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP CER 10000PF 25V Y5V 0402
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: -20%, +80%
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: Y5V (F)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -30°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.022" (0.55mm)
Capacitance: 10000 pF
Написати відгук
Description: CAP CER 10000PF 25V Y5V 0402, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: -20%, +80%, Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: Y5V (F), Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -30°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.022" (0.55mm), Capacitance: 10000 pF.
Інші пропозиції ECJ-0EF1E103Z
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECJ-0EF1E103Z ECJ-0EF1E103Z Виробник : Panasonic Electronic Components ECJ_%28General%29.pdf Description: CAP CER 10000PF 25V Y5V 0402
Tolerance: -20%, +80%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 25V
Applications: General Purpose
Capacitance: 10000 pF