Продукція > PAN > ECJ1VB0J106M
ECJ1VB0J106M PAN
Виробник: PAN
SMD
на замовлення 86200 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Конденсатор керамічний smd, С = 10 мкФ, U, В = 6,3 В, Розм = 0603, Точн., % = 20, ТКЄ = X5R, Тексп, °C = -55...+85, Тип сер. = ECJ,... Група товару: Конденсатори Корпус: 0603 Од. вим: 100 шт, кількість в упаковці: 4000 шт.
Інші пропозиції ECJ1VB0J106M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECJ-1VB0J106M Виробник : Panasonic Electronic Components ECJ(HighCapacitance).pdf Конденсатор керамічний smd, С = 10 мкФ, U, В = 6,3 В, Розм = 0603, Точн., % = 20, ТКЄ = X5R, Тексп, °C = -55...+85, Тип сер. = ECJ,... Група товару: Конденсатори Корпус: 0603 Од. вим: 100 шт
товару немає в наявності
ECJ-1VB0J106M ECJ-1VB0J106M Виробник : Panasonic Electronic Components ECJ(HighCapacitance).pdf Description: CAP CER 10UF 6.3V X5R 0603
товару немає в наявності