ECJ-1VB1A225K
ECJ-1VB1A225K Panasonic Electronic Components
ECJ(HighCapacitance).pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP CER 2.2UF 10V X5R 0603
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 10V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.035" (0.90mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 2.2 µF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 2.2UF 10V X5R 0603, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 10V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.035" (0.90mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 2.2 µF.
Інші пропозиції ECJ-1VB1A225K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECJ-1VB1A225K ECJ-1VB1A225K Виробник : Panasonic Electronic Components ECJ(HighCapacitance).pdf Description: CAP CER 2.2UF 10V X5R 0603
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 10V
Temperature Coefficient: X5R
Applications: General Purpose
Part Status: Obsolete
Capacitance: 2.2 µF