ECJ-1VB2D471K
ECJ-1VB2D471K Panasonic Electronic Components
ECJ_100V,200V.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP CER 470PF 200V X7R 0603
Написати відгук
Інші пропозиції ECJ-1VB2D471K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECJ-1VB2D471K ECJ-1VB2D471K Виробник : Panasonic Electronic Components ECJ_100V,200V.pdf Description: CAP CER 470PF 200V X7R 0603
товару немає в наявності