Продукція > PANASONIC > ECJ1VC1H100D
ECJ1VC1H100D PANASONIC
Виробник: PANASONIC
0603-10P
на замовлення 8000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 10PF 50V C0G/NP0 0603, Tolerance: ±0.5pF, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.035" (0.90mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 10 pF.
Інші пропозиції ECJ1VC1H100D
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECJ-1VC1H100D ECJ-1VC1H100D Виробник : Panasonic Electronic Components ECJ_%28General%29.pdf Description: CAP CER 10PF 50V C0G/NP0 0603
Tolerance: ±0.5pF
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.035" (0.90mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 10 pF