ECJ-1VC1H151J Panasonic Electronic Components
ECJ-1VC1H151J.PDF
Виробник: Panasonic Electronic Components
Конденсатор керамічний smd, С = 150 пФ, Uном, В = 50, ТКЄ = C0G, NP0, Точн., % = 5, Габ. розм., мм = 1.6 x 0.8, Т,°С = -55...+125, Тип сер. = ECJ, Типорозм. = 0603,... Група товару: Конденсатори Корпус: 0603 Од. вим: 100 шт
кількість в упаковці: 4000 шт
Написати відгук
Description: CAP CER 150PF 50V C0G/NP0 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.035" (0.90mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 150 pF.
Інші пропозиції ECJ-1VC1H151J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECJ-1VC1H151J ECJ-1VC1H151J Виробник : Panasonic Electronic Components ECJ_%28General%29.pdf Description: CAP CER 150PF 50V C0G/NP0 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.035" (0.90mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 150 pF
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 50V
Applications: General Purpose
Part Status: Obsolete
Capacitance: 150 pF