ECJ-1VC2A100D
ECJ-1VC2A100D Panasonic Electronic Components
ECJ_100V%2C200V.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP CER 10PF 100V C0G/NP0 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.5pF
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.035" (0.90mm)
Capacitance: 10 pF
Написати відгук
Description: CAP CER 10PF 100V C0G/NP0 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.5pF, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.035" (0.90mm), Capacitance: 10 pF.
Інші пропозиції ECJ-1VC2A100D
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECJ-1VC2A100D ECJ-1VC2A100D Виробник : Panasonic Electronic Components ECJ_100V%2C200V.pdf Description: CAP CER 10PF 100V C0G/NP0 0603
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±0.5pF
Voltage - Rated: 100V
Applications: General Purpose
Capacitance: 10 pF