Продукція > PANASONIC > ECJ-1VF1A225Z
ECJ-1VF1A225Z PANASONIC
ECJ%28HighCapacitance%29.pdf
Виробник: PANASONIC
SMD
на замовлення 86200 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 2.2UF 10V Y5V 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: -20%, +80%, Voltage - Rated: 10V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: Y5V (F), Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -30°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.035" (0.90mm), Capacitance: 2.2 µF.
Інші пропозиції ECJ-1VF1A225Z
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECJ-1VF1A225Z ECJ-1VF1A225Z Виробник : Panasonic Electronic Components ECJ%28HighCapacitance%29.pdf Description: CAP CER 2.2UF 10V Y5V 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: -20%, +80%
Voltage - Rated: 10V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: Y5V (F)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -30°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.035" (0.90mm)
Capacitance: 2.2 µF
товару немає в наявності
Tolerance: -20%, +80%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 10V
Applications: General Purpose
Capacitance: 2.2 µF