ECJ-1VF1E105Z Panasonic Electronic Components
ECJ(HighCapacitance).pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Конденсатор керамічний smd, С = 1 мкФ, U, В = 25, Розм = 0603, Точн., % = -20, 80, ТКЄ = Y5V, Тексп, °C = -30...+85, Тип сер. = ECJ,... Група товару: Конденсатори Корпус: 0603 Од. вим: 100 шт
кількість в упаковці: 4000 шт
Написати відгук
Конденсатор керамічний smd, С = 1 мкФ, U, В = 25, Розм = 0603, Точн., % = -20, 80, ТКЄ = Y5V, Тексп, °C = -30...+85, Тип сер. = ECJ,... Група товару: Конденсатори Корпус: 0603 Од. вим: 100 шт, кількість в упаковці: 4000 шт.
Інші пропозиції ECJ-1VF1E105Z
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECJ-1VF1E105Z ECJ-1VF1E105Z Виробник : Panasonic Electronic Components ECJ(HighCapacitance).pdf Description: CAP CER 1UF 25V Y5V 0603
товару немає в наявності