ECJ-1VF1H104Z
ECJ-1VF1H104Z Panasonic Electronic Components
ECJ_(General).pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP CER 0.1UF 50V Y5V 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: -20%, +80%
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: Y5V (F)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -30°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.035" (0.90mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 0.1 µF
Написати відгук
Description: CAP CER 0.1UF 50V Y5V 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: -20%, +80%, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: Y5V (F), Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -30°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.035" (0.90mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 0.1 µF.
Інші пропозиції ECJ-1VF1H104Z
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECJ-1VF1H104Z ECJ-1VF1H104Z Виробник : Panasonic Electronic Components ECJ_(General).pdf Description: CAP CER 0.1UF 50V Y5V 0603
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: -20%, +80%
Voltage - Rated: 50V
Applications: General Purpose
Part Status: Obsolete
Capacitance: 0.1 µF