Продукція > PAN(LK) > ECJ2FB0J106K
ECJ2FB0J106K PAN(LK)
Виробник: PAN(LK)
SMD
на замовлення 86200 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 10UF 6.3V X5R 0805, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 6.3V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.055" (1.40mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 10 µF.
Інші пропозиції ECJ2FB0J106K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECJ-2FB0J106K ECJ-2FB0J106K Виробник : Panasonic Electronic Components ECJ%28HighCapacitance%29.pdf Description: CAP CER 10UF 6.3V X5R 0805
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 6.3V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.055" (1.40mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 10 µF
товару немає в наявності
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 6.3V
Temperature Coefficient: X5R
Applications: General Purpose
Part Status: Obsolete
Capacitance: 10 µF