ECJ-2FB0J226M Panasonic (passive)
ECJ(HighCapacitance).pdf
Виробник: Panasonic (passive)
Конденсатор керамический smd, С = 22 мкФ, Uном, В = 6.3, ТКЕ = X5R, Точн., % = 20, Габ. разм., мм = 2.00 x 1.25, Т,°С = -55...+85, Тип сер. = ECJ, Типоразм. = 0805,... Група товару: Конденсатори Корпус: 0805 Од. вим: 100 шт
кількість в упаковці: 3000 шт
Написати відгук
Конденсатор керамический smd, С = 22 мкФ, Uном, В = 6.3, ТКЕ = X5R, Точн., % = 20, Габ. разм., мм = 2.00 x 1.25, Т,°С = -55...+85, Тип сер. = ECJ, Типоразм. = 0805,... Група товару: Конденсатори Корпус: 0805 Од. вим: 100 шт, кількість в упаковці: 3000 шт.
Інші пропозиції ECJ-2FB0J226M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECJ-2FB0J226M ECJ-2FB0J226M Виробник : Panasonic Electronic Components ECJ(HighCapacitance).pdf Description: CAP CER 22UF 6.3V X5R 0805
товару немає в наявності