ECJ-2FB1A106K
ECJ-2FB1A106K Panasonic Electronic Components
ECJ(HighCapacitance).pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP CER 10UF 10V X5R 0805
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 10V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.055" (1.40mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 10 µF
Написати відгук
Description: CAP CER 10UF 10V X5R 0805, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 10V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.055" (1.40mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 10 µF.
Інші пропозиції ECJ-2FB1A106K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECJ-2FB1A106K ECJ-2FB1A106K Виробник : Panasonic Electronic Components ECJ(HighCapacitance).pdf Description: CAP CER 10UF 10V X5R 0805
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 10V
Temperature Coefficient: X5R
Applications: General Purpose
Part Status: Obsolete
Capacitance: 10 µF