ECJ-2FB1A335K
ECJ-2FB1A335K Panasonic Electronic Components
ECJ_%28General%29.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP CER 3.3UF 10V X5R 0805
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 10V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.055" (1.40mm)
Capacitance: 3.3 µF
Написати відгук
Description: CAP CER 3.3UF 10V X5R 0805, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 10V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.055" (1.40mm), Capacitance: 3.3 µF.
Інші пропозиції ECJ-2FB1A335K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECJ-2FB1A335K ECJ-2FB1A335K Виробник : Panasonic Electronic Components ECJ_%28General%29.pdf Description: CAP CER 3.3UF 10V X5R 0805
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 10V
Temperature Coefficient: X5R
Applications: General Purpose
Capacitance: 3.3 µF