ECJ-2FB2D103K
ECJ-2FB2D103K Panasonic Electronic Components
ECJ_100V,200V.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP CER 10000PF 200V X7R 0805
Написати відгук
Інші пропозиції ECJ-2FB2D103K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECJ-2FB2D103K ECJ-2FB2D103K Виробник : Panasonic Electronic Components ECJ_100V,200V.pdf Description: CAP CER 10000PF 200V X7R 0805
товару немає в наявності