ECJ-2FC2D221J
ECJ-2FC2D221J Panasonic Electronic Components
ECJ_100V,200V.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP CER 220PF 200V NP0 0805
Написати відгук
Інші пропозиції ECJ-2FC2D221J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECJ-2FC2D221J ECJ-2FC2D221J Виробник : Panasonic Electronic Components ECJ_100V,200V.pdf Description: CAP CER 220PF 200V NP0 0805
товару немає в наявності