ECJ-2FC2D680J
ECJ-2FC2D680J Panasonic Electronic Components
ECJ_100V,200V.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP CER 68PF 200V NP0 0805
на замовлення 1771 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ECJ-2FC2D680J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECJ-2FC2D680J ECJ-2FC2D680J Виробник : Panasonic Electronic Components ECJ_100V,200V.pdf Description: CAP CER 68PF 200V NP0 0805