ECJ-2FF1C475Z
ECJ-2FF1C475Z Panasonic Electronic Components
ECJ_%28General%29.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP CER 4.7UF 16V Y5V 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: -20%, +80%
Voltage - Rated: 16V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: Y5V (F)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -30°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.055" (1.40mm)
Capacitance: 4.7 µF
Написати відгук
Description: CAP CER 4.7UF 16V Y5V 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: -20%, +80%, Voltage - Rated: 16V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: Y5V (F), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -30°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.055" (1.40mm), Capacitance: 4.7 µF.
Інші пропозиції ECJ-2FF1C475Z
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECJ-2FF1C475Z ECJ-2FF1C475Z Виробник : Panasonic Electronic Components ECJ_%28General%29.pdf Description: CAP CER 4.7UF 16V Y5V 0805
Tolerance: -20%, +80%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 16V
Applications: General Purpose
Capacitance: 4.7 µF