ECJ-2VB1C184K Panasonic Electronic Components
ecj_panasonic.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Конденсатор керамічний smd, С = 180 нФ, U, В = 16, Розм = 0805, Точн., % = 10, ТКЄ = X7R, Тексп, °C = -55...+125, Тип сер. = ECJ,... Група товару: Конденсатори Корпус: 0805 Од. вим: 100 шт
кількість в упаковці: 4000 шт
на замовлення 1 шт:
термін постачання 3 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4000
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.18UF 16V X7R 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 16V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.037" (0.95mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 0.18 µF.
Інші пропозиції ECJ-2VB1C184K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECJ-2VB1C184K ECJ-2VB1C184K Виробник : Panasonic Electronic Components ECJ_%28General%29.pdf Description: CAP CER 0.18UF 16V X7R 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 16V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.037" (0.95mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 0.18 µF