ECJ-2VB1H152K
ECJ-2VB1H152K Panasonic Electronic Components
ECJ_%28General%29.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP CER 1500PF 50V X7R 0805
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.028" (0.70mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 1500 pF
Написати відгук
Description: CAP CER 1500PF 50V X7R 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.028" (0.70mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 1500 pF.
Інші пропозиції ECJ-2VB1H152K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECJ-2VB1H152K ECJ-2VB1H152K Виробник : Panasonic Electronic Components ECJ_%28General%29.pdf Description: CAP CER 1500PF 50V X7R 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 50V
Temperature Coefficient: X7R
Applications: General Purpose
Part Status: Obsolete
Capacitance: 1500 pF