ECJ-2VB2A472K
ECJ-2VB2A472K Panasonic Electronic Components
ECJ_100V%2C200V.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP CER 4700PF 100V X7R 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.037" (0.95mm)
Capacitance: 4700 pF
Написати відгук
Description: CAP CER 4700PF 100V X7R 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.037" (0.95mm), Capacitance: 4700 pF.
Інші пропозиції ECJ-2VB2A472K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECJ-2VB2A472K ECJ-2VB2A472K Виробник : Panasonic Electronic Components ECJ_100V%2C200V.pdf Description: CAP CER 4700PF 100V X7R 0805
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 100V
Temperature Coefficient: X7R
Applications: General Purpose
Capacitance: 4700 pF