ECJ-2VB2D331K
ECJ-2VB2D331K Panasonic Electronic Components
ECJ_100V,200V.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP CER 330PF 200V X7R 0805
Написати відгук
Інші пропозиції ECJ-2VB2D331K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECJ-2VB2D331K ECJ-2VB2D331K Виробник : Panasonic Electronic Components ECJ_100V,200V.pdf Description: CAP CER 330PF 200V X7R 0805
товару немає в наявності