Продукція > ECJ > ECJ-1VB1C104K
ECJ-1VB1C104K
ECJ_%28General%29.pdf
Виробник:
на замовлення 14300 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис ECJ-1VB1C104K
Description: CAP CER 0.1UF 16V X7R 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 16V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.035" (0.90mm), Capacitance: 0.1 µF.
Інші пропозиції ECJ-1VB1C104K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECJ1VB1C104K Виробник : Panasonic
ECJ-1VB1C104K ECJ-1VB1C104K Виробник : Panasonic Electronic Components ECJ_%28General%29.pdf Description: CAP CER 0.1UF 16V X7R 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 16V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.035" (0.90mm)
Capacitance: 0.1 µF
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 16V
Temperature Coefficient: X7R
Applications: General Purpose
Capacitance: 0.1 µF