Технічний опис ECK-ANA471MB panasonic
Description: CAP CER 470PF 440VAC Y5P RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Lead Style: Formed Leads, Voltage - Rated: 440VAC, Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: Y5P (B), Size / Dimension: 0.433" Dia (11.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 125°C, Applications: Safety, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Ratings: X1, Y1, Height - Seated (Max): 0.591" (15.00mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 470 pF.
Інші пропозиції ECK-ANA471MB
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна |
|---|---|---|---|---|---|
| ECKANA471MB | Виробник : panasonic | DIP |
на замовлення 86200 шт: термін постачання 14-28 дні (днів) |
ECK-ANA471MB | Виробник : Panasonic Electronic Components |