Продукція > PANASONIC > ECK-ANA471MB
ECK-ANA471MB panasonic
ECC,%20ECK%20(-A,-N).pdf
Виробник: panasonic
DIP
на замовлення 86200 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 470PF 440VAC Y5P RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Lead Style: Formed Leads, Voltage - Rated: 440VAC, Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: Y5P (B), Size / Dimension: 0.433" Dia (11.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 125°C, Applications: Safety, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Ratings: X1, Y1, Height - Seated (Max): 0.591" (15.00mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 470 pF.
Інші пропозиції ECK-ANA471MB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECKANA471MB Виробник : panasonic DIP
ECK-ANA471MB ECK-ANA471MB Виробник : Panasonic Electronic Components ECC,%20ECK%20(-A,-N).pdf Description: CAP CER 470PF 440VAC Y5P RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Lead Style: Formed Leads
Voltage - Rated: 440VAC
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: Y5P (B)
Size / Dimension: 0.433" Dia (11.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 125°C
Applications: Safety
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Ratings: X1, Y1
Height - Seated (Max): 0.591" (15.00mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 470 pF