ECK-T3A391KB
ECK-T3A391KB Panasonic Electronic Components
ECC_ECK-T3_Series_Rev_Feb_2006.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP CER 390PF 1KV Y5P SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: High Voltage
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: Nonstandard SMD
Temperature Coefficient: Y5P (B)
Size / Dimension: 0.280" L x 0.248" W (7.10mm x 6.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.110" (2.80mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 390 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 390PF 1KV Y5P SMD, Tolerance: ±10%, Features: High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: Nonstandard SMD, Temperature Coefficient: Y5P (B), Size / Dimension: 0.280" L x 0.248" W (7.10mm x 6.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.110" (2.80mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 390 pF.
Інші пропозиції ECK-T3A391KB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ECK-T3A391KB ECK-T3A391KB Виробник : Panasonic Electronic Components ECC_ECK-T3_Series_Rev_Feb_2006.pdf Description: CAP CER 390PF 1KV Y5P SMD
Tolerance: ±10%
Features: High Voltage
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Applications: General Purpose
Part Status: Obsolete
Capacitance: 390 pF